hairstyling.co.il

מחירון עיצוב שיער


עיצוב שיעראם חשבתם שהתספורת שלכם תעלה ארבעים שקל רק בגלל שיש לכם קרחת, טעיתם... מחירון עיצוב שיעור יציג בפניכם את המחירים המעודכנים בשוק
מעצבי שיער זוכים בשנים האחרונות להכרה ציבורית הולכת ומתרחבת, שמתבטאת לא רק בפתיחת עסקים גדולים יותר מצידם של מעצבי שיער, אלא גם בנכונותם של הלקוחות לפתוח ארנקים בגישה נדיבה יותר כאשר מדובר על מעצבי שיער.

בשורות הבאות נסביר מה בדיוק ההבדל בין מעצבי שיער לבין ספרים רגילים,  ונציג מחירון עבודות שונות.


סיפור עיצוב או עיצוב סיפור

הנטיה של חלק גדל והולך מבין העוסקים בתחום השיער להתהדר בתואר "מעצבי שיער", כמו גם המחיר הגבוהה יותר בדרך כלל שמגיע יחד עם כתר זה, גרמו ליצירת הדים שליליים בחלק מן הציבור. עם זאת, ולמרות התנהלותם הפסולה של אי אילו מאותם "
מעצבי שיער", קיים הבדל מהותי בין מעצב שיער לבין ספר מהדור הקודם.

ספר ניחן בלא מעט מיומנות מוטורית, ויכולת לראות את העבודה המושלמת בגוש השיער המבולגן, אולי קצת כמו דבריו של הפסל הפלורנטיני רפאל: "בכל גוש שיש מוחבאת כבר יצירת אומנות, אני רק מסיר את החלקים המיותרים מסביב". מעצבי שיער, לעומת זאת, ניחנו בעוד תכונה חשובה: תכנון יצירתי ומותאם אישית.

מעצב שיער טוב לא רק ידע איך להגיע לתוצאה הרצויה, אלא גם יוכל להתאים את התוצאה הזו להעדפות ולאישיות של הלקוח. הבדל משמעותי נוסף מתייחס לפן המקצועי והטכני של התספורת: שיטות רבות דורשות ציוד מיוחד, ידע טכני פרטני והתעדכנות שוטפת בחידושים בתחום. טיפולים סבוכים כמו הארכות שיער, שינוי צורת שיער, פיסול בשיער, שזירות ועוד, דורשים לא מעט התנסות מעשית, שרוב הספרים שלא למדו עיצוב בצורה סיסטמטית פשוט לא זכו לה.


מחירים של טיפול שיער

המחירים עבור שירותיהם של מעצבי שיער משתנים מאוד בעיקר לפי המוניטין של המעצב והזמן הנדרש לצורך העבודה, ובמידה פחותה מכך כתלות בעלות החומרים, המיקום של בית העסק, והנדירות של העבודה המדוברת.

הארכות שיער הן תחום חשוב ביותר במגוון העסקי של מעצבי שיער, וכתלות בשיטה עלות הטיפול נעה בין 800 לבין 3000 שקלים. השוני בין השיטות השונות מתייחס לא רק לזמן הביצוע (בין 4 לבין 13 שעות בדרך כלל), המיומנות הדרושה של מעצבי שיער שעוסקים במלאכה (
הלחמת שיער דורשת הרבה יותר מיומנות מאשר הדבקה לדוגמא), והמחיר של החומרים (2-5 שקלים לזקיק בדרך כלל), אלא גם הזמן שאותה הארכה תחזיק,

שינוי קירזול: פן ותלתלים – התחום החשוב הנוסף בו מתרכזי
מעצבי שיער רבים הם שינוי התצורה הפיזית של השיער. מדובר למעשה בכמות הקשרים הכימיים שבין מולקולות השיער לבין עצמן. ישור השיער מתבצע על ידי הרס הקשרים הללו, בעוד שאם רוצים שיער מתולתל יותר מוסיפים קשרים כאלו. עד כאן הרעיון, ומכאן ואילך מתחילה העבודה האמיתית של מעצב שיער: לבחור בדרך המתאימה ביותר להשיג את המטרה הזו בלי לפגוע בשיער עצמו. מחיר טיפול כזה משתנה בין 60 לבין 1000 שקלים לטיפול, ומשכו נע בין חצי שעה לבין 10 שעות. 
 

 22/11/2010    המאמר עודכן בתאריך 05/05/2013    hairstyling.co.il
כידוע לכם עולם עיצוב שיער מוסיף לעצמו פרמטרים ונישות שונות של תספורות ועיצוב לכן המחירון שהיה נכון ל-2010 כבר איננו אקטואלי, בתקופה הקרובה נעלה מחירון יותר אקוטאלי אך בינתיים ניתן לכם דוגמא על תוספות ושינויים שחלו בתחום:
  • תוספות שיער קבוע קצר - 1000 עד 2500 שקל
  • תוספות שיער קבוע ארוכות - 2500- 4500 שקל
  • תוספות זמניות -                  600-200 שקל
  • ניקוי פיגמנט שיער קצר -      400-200 שקל
  • ניקוי פיגמנט שיער ארוך -     600-300  שקל


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר hairstyling.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 hairstyling.co.il כל הזכויות שמורות
אתר מעצבי שיער מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום עיצוב שיער
מחפשים מעצב שיער קרוב לבית? מלאו את הטופס וקבלו המלצות
אנחנו עובדים עם מעצבי שיער מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!